WYCINKA I PIELĘGNACJA DRZEW ORAZ PRACE WYSOKOŚCIOWE

Podczas pracy wykorzystujemy własny podnośnik koszowy o zasięgu do 20m, na małym samochodzie który świetnie spisuje się w ciasnym terenie a także techniki alpinistyczne w miejscach gdzie podnośnik nie może wjechać bądź jest za niski. Działamy głównie na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, ale możliwy jest również dojazd w inne regiony Polski.

Z naszych usług korzystają takie firmy i instytucje jak: Mercedes (Grupa Wróbel), ADF Auto, Decathlon, Ströer Polska, IX LO we Wrocławiu, Kościół św. Wojciecha przy placu Dominikańskim, Radiowo-telewizyjny Ośrodek Nadawczy Śnieżne Kotły, Politechnika Warszawska, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Gimnazjum nr 19 we Wrocławiu, Krzycka Spółdzielnia Mieszkaniowa. Byliśmy wykonawcą usług Komitetu Organizacyjnego EURO 2012.

Jesteśmy firmą, która działa na rynku od ponad 20 lat. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte drogą kursów i nauki, ale głównie dzięki naszej własnej pracy, pomysłowości i potrzebie rozwiązywania niecodziennych problemów.

W zakresie naszych usług jest przede wszystkim wycinka drzew oraz pielęgnacja drzew - formowanie korony, usuwanie suchych, obumarłych gałęzi lub jemioły. Nasza praca to też szeroka gama prac wysokościowych, takich jak montaż banera wielkoformatowego na ścianie budynku, czyszczenie i malowanie wysokich konstrukcji, kominów, ale też czyszczenie rynien i w porze zimowej odśnieżanie dachów, nieprzystosowanych do obciążenia po obfitych opadach śniegu.

W ofercie naszej firmy znajduje się też mycie okien w wieżowcach oraz budynkach, w których jest to możliwe jedynie od zewnątrz, a klasyczne metody nie mają zastosowania ze względu na utrudniony dostęp. Wykonujemy drobne prace konserwatorskie i remontowe na wysokościach, tam gdzie postawienie tradycyjnego rusztowania jest zbyt czasochłonne i kosztowne.